שאלה בנוגע לצק שחזר שבמקור היה 100 שח ונהיה 1000 שח - פורום הוצאה לפועל

• חסוי נשלח ע"יחסוי 02:01, 15 באפריל 2012

הכרתי את אישתי לפני 3 שנים והתחתנו לפני שנתיים. מתברר שלפני שלוש שנים הייתה מפזרת צקים ללא הכרה וצברה חובות רבים, לאחר שהתחתנו כיסיתי את כל החובות שלה שעמדו על עשרות אלפי שקלים. כעת שלוש שנים אחרי קיבלנו מכתב מ-א.ב גולמביובסקי הממוקמים במגדל הנביאים בחיפה ובמכתב רשום שיש לנו מספר ימים להסדיר את החוב ולשלם תשלום חד פעמי של 1000 שח כשהתשלום המקורי היה בסך הכול 100-150 שח לדבריהם בשיחה טלפונית. האם מחובתם היה ליצור קשר מספר פעמים ? האם יש התיישנות של צקים ? לציין כי אני ואישתי נכים וחיים מקצבה של נכות בלבד. אודה לתשובה בנושא כי את האמת נראה לי שאני לא מתכוון יותר לשלם עבור חובות עבר....

השב
  • עו"ד מוטי ישר

16:58, 17 באפריל 2012

שלום רב,

ההתיישנות על שיקים היא 7 שנים מהיום שהיק סורב.

אין כל חובה ליצור קשר. עצם הסירוב של השיק מהווה הפרה של העסקה.

תגובה
  • חסוי

19:47, 17 באפריל 2012

אבל מעולם לא ניסו אפילו לפדות אותו..... זה כל הקטע, הם לא ניסו ונתקלו בסירוב.

יותר נכון להגיד שהבן אדם שקיבל את הצק פשוט העביר את זה לחברה הזו ווהם ישר ניפחו את הסכום המקורי לפי 10.

מה עליי לעשות? להיכנע לבני זונות האלה ?
    אם הם היו בעיר שלי ממזמן כבר הייתי שורף להם את המשרד ואני לא אומר את זה למטרת בידור !

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.