חוב עקב טעות חישוב של האוניברסיטה - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • יוסי

נשלח ע"ייוסי 21:33, 8 במאי 2012

אני בוגר תואר ראשון של אוניברסיטת בן גוריון בהנדסת חשמל ומחשבים. לאחר סיום התואר החלטתי להמשיך עוד שנה שלא לתואר לצורך השלמת מסלול זרם חזק, לאחר התייעצות עם המזכירות וקבלת המידע הרלוונטי שכלל מידע על קורסים, עלויות וכו.. החלטתי להירשם לשנה זו. במהלך השנה שילמתי את כל שוברי התשלום וסיימתי את השנה בהצלחה וקיבלתי את כל האישורים על כך ( כולל שובר גמר חשבון ), כיום לאחר כמעט שנתיים קיבלתי מכתב מהאוניברסיטה כי יש לי חוב עקב "טעות חישוב של הנק"ז" ועלי לשלם עוד כ 6000 ש"ח וזאת למרות ששילמתי כבר כ 7000 ש"ח במהלך שנה זאת עבור 24 נק"ז בלבד. ברצוני לציין כי אם היה ידוע לי הסכום הנ"ל מלכתחילה כמובן שלא הייתי נרשם לשנה זאת וכיום אין באפשרותי להמציא את הסכום הנוסף.. השבוע קיבלתי מעורך דין מטעם האוניברסיטה מכתב לפני הוצאה לפועל לתשלום החוב תוך 30 יום. אנא עזרתך הדחופה בנושא, מה עלי לעשות ?

השב
  • 14:17, 13 במאי 2012

שלום רב,

תקלה מצערת. כדאי כי תפנה לעו"ד ותציג את הבעייה, ותבקש לפרוס את החוב בצורה נוחה.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.