הוצאה לפועל בגלל חוב חניה עריית חדרה - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • שמעון זגורי

נשלח ע"ישמעון זגורי 04:47, 11 במאי 2012

1 קיבלתי עיקול מיטלטלין על דוח חניה שלי לפני 14 שנה מהי הדרך לעצור את העיקול ? מדובר בשתי דוחות של סה"כ 200 ש"ח שהיום עומדים על 1800 ש"ח 2 ומה אני עושה בשביל שאני ישלם רק את ה200 שקל ולא את כול החוב לטענת עריה חדרה הם שלחו לי דואר רשום לביתי אבל אני לא ראיתי את הדואר ואני לא מבין למה המתינו 14 שנה אני גר באותו ישוב מהיום שנולדתי ויש לי אותו החשבון בנק יש תחושה שהרצון של ערית חדרה הוא לצבור ריבית על גבי אודה לך אם על השאלות תודה מראש שמעון

השב
  • 14:07, 13 במאי 2012

שלום רב,

אין דרך לעצור את העיקול. יחד עם זאת אני מציע כי תפנה לרשות המעקלת בבקשה מנומקת ומסודרת, תציג אסמכתאות בדבר כתובתך וכד' ותסביר שמדובר במחדל מצדם, במידת הצורך אתה רשאי לפנות לבית המשפט לענינים מקומיים.

בהצלחה

תגובה
  • 13:41, 5 ביוני 2012

מוטי תודה רבה עזרת לי מאוד הדוח בוטל
    עשיתי בדיוק מה שאמרת נגשתי לעירית חדרה עם מכתב מסודר ואחרי מ"ס ימיים חזרו אלי עם תשובה שהדוח בוטל
    שוב תודה רבה מוטי יצאת גדול

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.