ביטול עיקול של הוצא לפועל - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • שלמה

נשלח ע"ישלמה 13:32, 18 במאי 2012

לעו"ד מוטי ישר העניין הוא כזה אני כרגע חייל בשירו סדיר אני גם עם עם אמא שלי וההורים שלי גרושים אני חי עם אמא לפני בערך שנתיים עבר לגור אצלנו דוד שלי שהוא אח של אמא שלי לאחר שנפרד לא רשמית מאשתו והיה פצוע ,מפאת הפרידה והליך הגירושים הוא נקלע לחובות ,לפני כשחצי שנה הוא עבר לגור בירושלים ,ולפני שבוע פחות או יותר הגיעו מעקלים לבית שלנו בטענה שהוא גר בבית הזה הם היו עם מסמך מבית משפט שאומר הוא גר כאן ושכל הנכסים בבית הזה הם גם שלו ,עקלו לי את הלפטופ ,אני לא חייב כסף כסף לאף אחד חלה פה טעות ואני לא יודע מה אני אמור לעשות ,אבקש את עזרתך ויעוץ לגבי העניין ..

השב
  • 19:33, 18 במאי 2012

שלמה שלום,

העניין קצת יותר פשוט. ביכולתך לפתוח בהליך מהיר כדי להימנע ממצב כזה ולבקש סעד הצהרתי מבית משפט, שייקבע מהם החפצים השייכים לך, או לאמך. בד"כ פעולה כזו מצריכה סיוע של עו"ד.

בהצלחה

תגובה
  • 16:00, 23 במאי 2012

אני מבינה שדודך מתגורר בביתכם באופן זמני ואתם חוששים מעיקול חפצים השיכים לכם בגין לוב שלו לכן ניתן לכם לפנות לבית המשפט בבקשה לסעד הצהרתי שהמטלטלין שיכים לכם. יש להיוועץ עם עורך דין ולהגיש את התביעה. מאחר וכבר עוקל ברישום הלפטופ עליך אני ציעה לכתוב במקביל בקשה דחופה להוצל"פ לתיק העיקול להמציא אסמכתא שלפטופ שלך ולבקש מהרשם לבטל את צו העיקול

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.