איום נ הליכים לחייב מוגבל ובאיחוד תיקים עי קלאב הוטל - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • מורי

נשלח ע"ימורי 10:02, 20 ביוני 2012

שלום אני מוגבל באמצעים ובאיחוד תיקים מ 2011 הגיע במפתיע טלפון על חוב בקלאב הוטל מצטבר מלפני חמש שנים ואיומים על הליכים לגביה ב 2008 החל הליך פשר והסתים ב 2010 ללא הצלחה בזמן ההליך נמסר המידע למנהל המיוחד על היחידות בקלאב הוטל והיה אמור להשכיר או למכרם לי לא נמסר מידע לא ממנו על מעשיו ולא מקלאב הוטל והיה ברור לי שהסתים הענין איתם עד לפני כחודש שאז דרשו לפתע את החוב טענו שהיו ב משא ומתן עים המנהל המיוחד ולא מוכנים למסור את החומר בעניני מה דעתכם ? 1. בהליך פשר בין כה וכה אסור לחייב לנהל משה ומתן עים אף אחד 2. המנהל המיוחד כנראה לא פעל בנושא למרות שתפקידו היה לטפל בכך ולהכניס הכסף לקופה 3. על החוב והמצטבר כלל לא ידעתי או יודעתי מקלאב הוטל או מהכונס 4. כרגע אני מוגבל באמ ובאיחוד תיקים ולא יכול להגיע להסדר 5. העים יש עילה לתבוע את המנהל מיוחד על שלא פעל ואו ידע בננושא מה עלי לעשות ? תודה

השב
  • 13:29, 29 ביוני 2012

מורי שלום רב,

אני מציע כי טרם נפנה למהות העניין,נא עשה בדיקות במשרדי הכנ"ר וכן אצל המנהל המיוחד, או אז נוכל להשיב בצורה עניינית.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.