התנגדות להוצאה לפועל בנוגע לתביעה - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • אלי

נשלח ע"יאלי 02:12, 10 באוגוסט 2012

שלום רב, מתנהל משפט על זכויות מקרקעין, כאשר אני תובע את זכותי בנכס בדמי מפתח - כאשר יש יריבות בין שני אנשים, והצד השני רשום על הנכס - ובעל הקרקע תובע את שנינו. התברר לי לפני ימים ספורים, שחלק מהבית הופסד במשפט - ולאדם השני נשלחה הוצאה לפועל שהוא לא התנגד/טיפל בה. אני גיליתי על ההוצאה לפועל רק השבוע, ובעוד חודש נקבעה הריסת המבנה הנוסף. הפסק דין התקבל בשנת 2002, והדרישה לסילוק יד מהמקרקעין התקבלה לראשונה ב-06/03/12. אינני יודע איזה חלק מותר שיהרס, ועוד פרטים מהותיים אחרים. מהי הדרך הטובה ביותר להתגונן? פניה לשופטת שמנהלת את התיק בצו מניעה? פניה דרך הוצאה לפועל כאשר אני מציג את כתב התביעה? היות והצו הוא לעוד כשלושה שבועות, הזמן הוא קריטי בהליך זה. תודה רבה, אלי

השב
  • 20:26, 12 באוגוסט 2012

אלי שלום רב,

ראשית אני מציע כי תצטייד בפסק הדין ובמהרה. שנית, עלייך לסור ולקבל ייעוץ משפטי שלא דרך הפורום שכן הנושא נראה על פניו כמורכב.

בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.