עיקול של בן משפחה שלא גר בבית - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • חיים

נשלח ע"יחיים 20:43, 6 בינואר 2013

שלום, בני התחתן לפני מספר חדשים. עד אז היה רשום בכתובת הבית שלי. הוא החליף את כתובתו אולם בתיק הוצל"פ רשומה כתובתו הקודמת [היינו שלי]. לפני מספר ימים באו אלי מהוצל"פ לעקל רכוש שלו על חוב. כי רשום שהוא גר אצלי. אמרתי שהוא לא גר כאן וסירבתי להכניסם. הם השאירו מכתב שבפעם הבאה הם ישתמשו בכוח לפרוץ לבית. מה לעשות? הבן שלי לא גר אצלי כבר שנים רבות. כעת הוא נשוי ועדכן את כתובתו. שאלה שניה הקשורה לזה: בכוונתו לעבור לגור בגרמניה למספר חדשים. יש לי את צילום ת"ז שלו המראה את שינוי כתובתו. זה לא מספיק על מנת למנוע מהם להיכנס אלי הביתה?

השב
  • 21:47, 12 בינואר 2013

קחי את מספר התיק מההודעה שהשאירו לך ותגישי בקשה בתיק ההוצל"פ לאותו התיק באותה הלשכה.

תודיעי להם על כל המקרה כולל העובדה שהראת להם ת.ז. שהוא אינו גר אצלך וכי בכ"ז השאירו לך את ההודעה.

לאחר שתגישי את הבקשה תבדקי עם מרכז המידע שיש החלטה ומה ההחלטה

המספר שלהם הוא:

*אכיפה (בהתאם לאותיות שעל הטלפון)

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.