ייעוץ לגבי גובה הריבית המותרת בעת גביית חוב - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • ערן

נשלח ע"יערן 14:37, 4 במרץ 2013

היי, נפתח נגדי תיק בהוצל"פ בגין אי תשלום הלוואה בזמן. הבעיה נוצרה עקב פיטוריי בעת תשלום ההלוואה. ראוי לציין ש-2/3 מההלוואה שולמו במלואם וה-1/3 האחרון בגלל הפיטורים שלי היו עימו הבעיות. גוב ה החוב בספט' 2012 עמד על 3500 ש"ח.נכון להיום החוב עומד על 6000 ש"ח וזה אחרי ששילמתי כבר 900 ש"ח. שוחחתי היום עם עו"ד המטפלת בתתיק והיא אמרה לי שככה זה.כי אלו הריביות על החוב.ועד שלא ייסגר החוב הוא ימשיך לתפוחץ אני לא מבין את זה כ"כ!!! מה זה אומר שלא משנה כמה אני אשלם החוב לא ייסגר לעולם? מה הריבית שמותרת לגביה על סכום נמוך שכזה? הגשתי היום בקשה לצו תשלומים חדש כי אינני יכול לעמוד בהחזרים של 600 ש"ח בחודש. ביקשתי לפרוס לתשלומים של 200 ש"ח בחודש. היא פשוט התגלגלה מצחוק בטל' ואמרה שככה אני לא אסגור את החוב לעולם כי הריבית על החוב יותר גבוהה מ-200 ש"J בחודש!!! איך זה יכול להיות??? אשמח לעזרתכם בנושא

השב
  • 20:50, 5 במרץ 2013

ערן שלום. אכן הריבית בהוצל"פ מאד גבוה ובנוסף מתווסף לחוב שכ"ט עו"ד , הוצאות עיקולים וכד'.

הפוך את העולם , גייס את הכסף וסגור בהקדם את התיק.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.