כמה שאלות - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • ורוניק

נשלח ע"יורוניק 22:24, 14 במאי 2013

דבר ראשון חג שמח! אני בעלת תיקים פתוחים בהוצאה לפועל העניין הוא שאני לא יודעת כמה תיקים נפתחו נגדי ורציתי לשאול האם אני יכולה להגיע לכל הוצאה לפועל (בכל עיר) ולבקש את התיקים שנפתחו כנגדי? שאלה נוספת אני מאוד מעוניינת לשלם את החובות אך בגלל שמדובר במספר רב של תיקים (לפחות 3) אני מעוניינת לעשות איחוד תיקים ושבית המשפט יקבע כמה לשלם כל חודש. מה שבעצם אני רוצה כדי שיהיה לי יותר נוח וקל זה לאחד את כל התיקים כדי באמת לא להתעסק עם כל תיק בנפרד האם הדבר אפשרי או שברגע שעושים איחוד תיקים זה לא אפשרי- ואז יש תהליכים נגדי כמו צו עיקוב יציאה מהארץ וכ"ו... האם לאדם כמוני מומלץ לקחת עורך דין והאם מגיע לי עורך דין ללא עלות (האם קיים דבר כזה בארץ) תודה מראש

השב
  • 09:45, 16 במאי 2013

שלום רב,
    את יכולה לגשת לכל לשכת הוצל"פ הקרובה למקום מגורייך ולקבל את רשימת תיקי ההוצל"פ שנפתחו נגדך. בקשי לקבל את הרשימה המורחבת שם מופיעים פרטים ונתונים רבים.
    קיימים כמה מסלולים בהוצל"פ : צו תשלומים , איחוד תיקים , חייב מוגבל באמצעים - אין זה המקום לפרט מה ההבדל בינהם. תוכלי להיכנס לאתר האינטרנט שלי ולקרוא את המאמרים שפרסמתי באתר.
    ברוב המקרים יוצא נגדך עיכוב יציאה מהארץ.
    הזכות לקבל סיוע משפטי מצויה בחוק וע"מ לבדוק האם את זכאית , הנך מתבקשת לפנות לסיוע המשפטי שליד משרד המשפטים ושם יבדקו את זכאותך.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.