דרישה לתשלום מזונות - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • אייל

נשלח ע"יאייל 12:21, 9 ביוני 2013

שלום רב, בהסכם המזונות נקבע שאני אמור להשתתף בעלות מחצית חוג אחד מעבר למזונות שהוסכם עליהם. בתחילת השנה סוכם ביני לבין גרושתי שאשתתף במחצית תוכנית לימודים במתמטיקה במסגרת תוכנית מצוינות וזאת במקום להשתתף בחוג כדורסל. בכל חודש גרושתי מעבירה לי פרוט של התשלומים הנוספים שהם מעבר לתשלום הקבוע. לפני כחודש הסתיימו התשלומים על תוכנית המתמטיקה לשנה זו ולהפתעתי דורשת גרושתי השתתפות בחוג הכדורסל. יש לציין שבקשת התשלום לחוג הכדורסל לא הופיע במהלך השנה כיוון שכך היה ההסכם ביננו ועד כה שילמתי מדי חודש עבור המתמטיקה. איך אני יכול להמנע עכשיו מפניה שלה להוצאה לפועל והאם אוכל לתבוע ממנה פיצויים והוצאות משפט על דרישות הסרק שלה? האם אני יכול לתבוע אותה על דרישות הסרק אלי גם אם היא לא תפנה להוצאה לפועל, אך ממשיכה מדי חודש לדרוש כספים שלא מגיעים לה? הרי אני לא יכול לדעת אחרי כמה זמן תחליט לפנות להוצאה לפועל ואני יכול גם אחרי שנה למצוא את עצמי עומד וצריך לספק הסברים לבית המשפט.

השב
  • 12:18, 18 ביוני 2013

אייל שלום. קשה מאד למנוע מלחמה. אתה יכול לשלוח לה בדואר רשום מכתב התראה. אם היא תפתח תיק הוצל"פ תוכל להתגונן במסגרת טענת "פרעתי"

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.