רשלנות של הוצאה לפועל כלפיי. - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • רועי

נשלח ע"ירועי 10:49, 9 ביולי 2013

שלום רב, מדובר בעניין של רשלנות של הוצאה לפועל כלפיי. אז ככה היה לי חוב במד"א על סך 795 ששולם במהרה לפני שנתיים דגש על השנתיים,כעת לפני 3 שבועות בערך הדביקו לי על דלת הבית טופס מהוצאה לפועל כתב הרשאה לתפוס ולמכור מיטלטלין אחרי שבוע עשו לי צו עיקול על חשבון הבנק וזה למרות שכלל אני לא חייב שום שקל,אחרי שהזדעזעתי פניתי אליהם ואמרו לי לשלוח פקס שלחתי את הקבלה הרשמית ששילמתי וכל זה קרה עוד מזמן אני מזכיר לפני כשנתיים,עד ליום זה יש לי צו עיקול על חשבון הבנק ,בטענה שהיא (עו"ד) אומרת לי בטלפון שהקבלה הגיעה אבל היא צריכה לבדוק אותה עכשיו אני רודף אחריהם כבר יותר משבוע שאני שואל מה יש לבדוק בקבלה אחת?פשוטה? הם מתנערים ובנתיים יש לי צו עיקול על החשבון בנק שלא בצדק. הם הבינו שהם עשו טעות אבל לי זה לא עוזר בינתיים. האם יש אפשרות לתביעה נגדם? מה עליי לעשות? תודה מראש.

השב
  • 11:18, 21 ביולי 2013

רועי. יש לך יופי של עילה לתביעה נגדם.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.