פשיטת רגל תחילה תהליך - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • חנן

נשלח ע"יחנן 22:16, 23 בספטמבר 2013

: אני מתחיל תהליך של פשיטת רגל יש לי חשבון פרטי וגם חשבון חברה מוגבל וחשבון הפרטי מוגבל הופך לשכיר לא חייב כסף לבנק שמתנהל החשבון סגרתי את החובות בבנק דיסקונט האם הוראות הקבע הקימות יכובדו מה קורה עם חשבון כזה סך החובות הם 450 אלף שח מתוכם 120 לבנק מיזרחי מצב כל החובות הם בתיקי הוצאה לפועל אין מה לעקל מבנק דיסקונט האם אני יכול להמשיך להשתכר לשלם הוראות קבע מה קורה אם יהיה לי כסף לאחר הכרזה על פשיטת רגל האם זה הולך לקופת הכונס כיום אני מוגבל חמור בחשבון העיסקי וגם בפרטי. בגלל הגבלה שניה של חשבון החברה בבנק לאומי שיקים ללא כיסוי במקרה שלי האם כדאי לבצע פשיטת רגל או איחוד תיקים ? אין לי נכסים למימוש לא דירה לא רכב חנן

השב
  • 11:44, 2 באוקטובר 2013

לא ניתן לענות במסגרת הפורום על כל שאלותיך שכן צריך לקבל מידע ופרטים נוספים. הנך מוזמן ליצור קשר טלפוני ולקבל תשובות מלאות.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.