ביטול זמני של צו עיכוב יציאה מהארץ - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • מ.ב

נשלח ע"ימ.ב 14:38, 7 באוקטובר 2013

היי חובותי עומדים כיום על 200 אלף ש״ח התחלתי בהליך פשיטת רגל אך זוהי רק ההתחלה ועדיין אין תשובה. הבנתי כי אני יכולה להגיש בקשה לביטול הצו דרך הוצל״פ. האם כנגד ערבים או סכום כספי כלשהו אני יכולה לבקש זאת? קיבלתי כרטיס מתנה מבו זוגי שחי בחו״ל ואני רוצה לטוס אליו לשבוע וחצי, יש לי עבודה מסודרת ואיני מתכוונת להתחמק מחובות. אני רק צריכה את הטיסה הזאת בשל מצב נפשי לא טוב מאז שהוא טס ולא יכלתי להצטרף אליו

השב
  • 15:27, 7 באוקטובר 2013

ג.נ. להלן האפשרות שעומדת לך בהתבסס על האמור לעיל:
    בקשה לעיון חוזר - סעיף 181 לפקודת פשיטת הרגל(לאותו ביהמ"ש שנתן את ההחלטה על הצו), או ערעור על ההחלטה למתן צו עיכוב יציאה מהארץ (סעיף 182 לפקודת פשיטת הרגל), תוך 45 יום מיום שניתנה ההחלטה על צו עיכוב היציאה מן הארץ. הערעור יוגש לבית המשפט בערכאה גבוהה יותר מביהמ"ש שנתן את ההחלטה (לדוג' אם הצו ניתן ע"י ביהמ"ש שלום - הערעור יוגש לביהמ"ש המחוזי).
    ביהמ"ש רשאי לצוות על עיכוב יציאתך מהארץ, לאחר שניתן נגדך צו כינוס. (סעיף 57א לפקודת פשיטת הרגל).
    מומלץ לפנות לייעוץ משפטי בעניין.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.