דווקא שאלה מטעם "זוכה" - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • דוש

נשלח ע"ידוש 16:23, 10 באוקטובר 2013

שלום רב! הגרוש שלי אינו משלם חוב מזונות שצבר רטרואקטיבית ואף מקפיד שלא לשלם את השוטף ולהכניס סכומים שונים כל חודש(קטנים מהסכום השוטף שחייב)וכך הוא צובר עוד חובות חדשים. פניתי להוצל"פ באזור מגוריי . בחמש פעמים הראשונות הבקשות שלי בכלל לא הגיעו לייעדן ..בהמשך התעלמו לחלוטין מחישוב החוב שעשיתי למרות שהגשתי הכל בצורה מסודרת ומדוייקת וכך אילצו אותי לפנות לרואה חשבון בעלויות של אלפי שקלים כדי שיגיש "דוח רשמי". מאז עברו שנתיים וכל בקשה שלי נבדקת במשך חודשים , ואחר כך ניתנת לו הזכות להגיב ולעכב בכוונה תחילה את התהליכים ובינתיים מצטברים סכומים נוספים שהוא חייב היות ולא משלם בזמן, ואף רשמת אינה מעוניינת לדבר אתנו רק שולחים אותנו הביתה שוב ושוב.עיקול על משכורת שעשיתי גם לא בוצע בעקביות... האבסורד הוא שיש לי עורכת דין שאינה מתפקדת .לוקח לה שבועות להגיב על החלטות הוצל"פ , היא נעלמת גם לי לתקופות ארוכות ואינה עונה ,כל פעם שאני מתקשרת אני צריכה להזכיר לה במה מדובר .עכשיו הגרוש מבקש דיון בטענת "פרעתי" שסילק את כל החוב(מה יש לטעון פה ??? יש מספרים ברורים ויש החלטת בית משפט ויש חשבונות בנק שמראים שהוא לא שילם אפילו חצי !!!) והוצל"פ משום מה משתפת פעולה עם ההתעללות הזו בי ומאפשרת כל גחמה שהוא מבקש. עורכת הדין שלי מבקשת 800 שח על ייצוג . לדעתי אזלת ידה והעדר תגובותיה אל מול הוצל"פ גורמת לי להוצאות מיותרות ולסבל רב. איך אני אמורה להתנהל מול הוצל"פ בצורה אפקטיבית ? היכן אני צריכה להתלונן ?? האם יעזור עורך דין שמתמחה בהוצל"פ?? אני חסרת אונים ואין לי כבר כח למרדפים . מדובר על תהליך שנמשך שלוש שנים ... אשמח לתשובתכם... תודה רבה דוש

השב
  • 18:52, 14 באוקטובר 2013

דוש שלום. את מעלה מס' שאלות כבדות משקל שלצורך מענה רציני , עליך לפנות לעו"ד הבקיא בתחום ההוצל"פ.
    בעניין תלונתך על מי שמייצגת אותך וללא שביעות רצונך - זותך המלאה לעבור לעו"ד אחר בכל שלב בו נמצא התיק

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.