מזונות - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • אלינור

נשלח ע"יאלינור 10:46, 18 במרץ 2014

הי, לגרוש שלי ניתן לפני כ-4 שנים צו פשיטת רגל, ונקבע לו לשלם מזונות 2,000 ש"ח בלבד (ל-2 ילדים, כולל הכל כמובן - מדור, הוצ' חריגות...), סכום מגוחך לחלוטין. לאחר פחות משנה נסגר תיק הפש"ר עקב "ניצול לרעה" (לא שילם מזונות תקופה של כמה חודשים). לפני כשנה לערך ביקש שוב לחדש את תיק הפש"ר ובמקביל הגיש תביעה לביהמ"ש לענייני משפחה להפחתת מזונות (שם ניתן תוקף של פס"ד להסכמה בין הצדדים, שהוא מתחייב לשלם 2,500 ש"ח גם אם יתאפשר לו לשלם פחות בפשיטת הרגל). בבימ"ש מחוזי שוב ניתנה החלטה על מזונות בסך 2,000 ש"ח בלבד, וכמובן תיקו נפתח מחדש על סמך שקריו הרבים (לא ידעתי... לא ראיתי... וכדו'...). כיצד אני יכולה להתמודד מולו ולהגן על מזונות ילדיי? נראה כי הוא משתמש לרעה בהליכי פשיטת הרגל כדי לחמוק מכל נושיו ובעיקר מפרנסת ילדיו התמימים. אודה לך מאוד על עזרתך/הצעתך/ייעוצך.

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום,מנהל הפורום

14:39, 18 במרץ 2014

אלינור היקרה,
    אין בפי בשורות טובות,
    אני מנהלת מיוחדת בתחום הפשט"ר ויודעת היטב מה נוראים הימים בהם את עוברת,
    משום שהוא בהחלט התייעץ עם עו"ד שמבינים עניין.
    בקיצור הפעולות שתוכלי לנקוט במסגרת הפשט"ר:
    1. בקשה לביטול הליכים בשל חוסר תו"ל. אבל המלצתי הוכחות הוכחות הוכחות במסמכים!!!
    2. בקשה להגדלת הקצבת מזונות - מסופקתני אם ייאושר אלא אם כן תציגי הוכחות שההכנסות שלו גבהות ממה שהוא מציג בדוחות הכנסות והוצאות, או שההוצאות שלו קטנות ממה שהוא מציג בדו"ח....

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.