בוקררר טוב - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • ארנון

נשלח ע"יארנון 05:41, 24 באפריל 2014

הי יש לי חוב של ויזה של 25 אלף בגלל שזה עבר לעורך דין אז קפץ ל26 אלף בשביל מכתב עלוב לא יאמןןן וזה לא חוב היחידי קיצר אני גר אצל אמא שלי התקשרו אליה איימה עליה יבוא לחפש אותי וכל מיני דברים ואז התקשרה אליי וכרגיל איומים לא שהפחידה אותי או משהו עכשיו אין לי איך לשלם פיטרו אותי ואני חייב כמעט 250 אלף שקל אין שום דבר בן 29 אני מאיפה בדיוק אני יקריץ להם אני אגנוב ??יש פיתרון כי אני מקבל ערימות של תביעות ואני לא יודע מה לעשות מה י'קחו לי מה זה תחליתה של מלחמה איתם ?כניראה אין לי ברירה וזה רק פשיטת רגל לפיי מה שקראתי אצלך פה זה יכול לפתוח לי דרך חדשה כי מבחינת הסדרים או הוצאות לפועל תועלת לא לי ולא להם מה את מציעה לי? אין לי כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כל השנים ששילמתי להלווואת האלו זרקתי כסף לפחחחחחחחחחח רוקנו לי תחייים פרסו לי הלוואה של 98 אלף ל10 שנים שנה אני מחזיר כמעט 20 אלף שקל ועדיין נשאר 94 אלף עכשיו הגיע כבר להוצאה לפועל אז זה עלה ל108 או יותר אני כבר לא יודע וזה הסדר שני לפני זה היה 118 אלף החזרתי 2500 שקל לקחתי הלוןואות מכל הבנקים רקק להחזיר הלוואות פיצוים הלך להלוואות דמי אבטלה הלך להלוואוןת וואלה מה אני גמרתי לממן אותם זהווו אני צריך פיתרון לצאת מזה דחוףףף אני לא יודע איך אני יתחיל לעבוד במקום החדש עם הלחץ הזה רוב הסיכויים שאני לא יתחיל לעבוד לפיתרון של שקט תעשייתי מכתבים כל מכתב 1000 שקל מעורכי דין מכתב שאני יכול לעשות באקסל לבד

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

17:22, 24 באפריל 2014

ארנון היקר , צהריים טובים, יש כמה סוגי פתרונות שהייתי מציעה, אם אני מבינה נכון אתה נטול כל נכסים, ויש לך רק חובות, מעולה! כלומר- הדרך שהייתי ממליצה לך זה בכלל פשט"ר במטרה למחוק את החובות או "לקנות" את החובות במקום לשלם 100% חובות רק 30% בהסדר עם הנושים... יש עוד כמה דרכי פעולה אבל צריך לשמוע את התיק כולו ומה עדיף לך ...050-6784978 אם תצטרך, בהצלחה

תגובה
  • 00:31, 25 באפריל 2014

אין לי מה להגיע להסדר של 30 אחוז אין לי מאיפה להביא להם אין לי שום דבר אני המשפחה שלי עוזרת לי מביאה לי כסף לעורך דין רק צריך למצוא מישהו טוב שיעשה להם בית ספר ולקבל הפטרר אני מתחיל לעבוד השבוע אני אקבל 4500 שקל משכורת מה את אומרת והתקשרתי משום מה את לא זמינה או שדיברת וענה לי משיבון ישר אני בן 30 אין לי זמן אני רוצה להתקדם בחיים אני רק עצבים ולחץ כל היום מהדבר הזה

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.