פקודת מעצר למרות שאני משלם כל חודש וחודשו - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • pini

נשלח ע"יpini 16:36, 27 באפריל 2014

אבל עקב דיווחים שיקרים לרשות יש בתיק רביות וקנסות בזמן האחרון שלחתי בקשה של פרעתי את חובי בתיק וציינתי את בקשתי להפחתת הרביות בתיק כי אני משלם כל הזמן וצרפתי דוח של הנהלת חשבונות במקום שאני מועסק על כל העברות של הכסף לגרושתי אני מעביר דרך המשכורת את המזונות בזמן וחודש וחודשו אבל כמו שציינתי עקב הדיווח לא נכון לרשויות אני מקבל רביות בתיק ופיגורים למרות שהילדים שלי בני 19.5 ו17.5 אני עדיין משלם מזונות רגיל בלי הפחתות עקב בקשה לחוב עבר שלמתי בעבר בשנת 2006 כ35 אלף ₪ בפקודות מעצר למרות שאחד הילדים היה גר עמי במשך שנה ןחצי בזמן הנקוב אני לא קבלתי תשובות לבקשה שלי[פרעתי את חובי בתיק] וזה מוזר כי כל בקשה שלי אני לא מקבל תשובות אבל נודע לי שיש לי בדרך פקודת מעצר על אי תשלום מזונות אפילו שאני משלם כל חודש וחודשו מה עליי לעשות בתודה מראש פ בתודה

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

16:51, 27 באפריל 2014

לפיני היקר , שלום רב, ממליצה לך הלוציא את כל הקבלות ו/או העברות בנקאיות ששילמת חודש בחודשו, לערוך טבלה מיום מתן פס"ד מזונות , ולצרף נספחים מתאים להוכחת טיעוניך...

תגובה
  • 17:54, 27 באפריל 2014

בהמשך לשאלתי נמחק כמה מילים
    אני גרוש כ10 שניים ומשלם כל חודש וחודשו בזמן דרך המשכורת בעבר שלמתי לבנק של גרושתי וכיום לרשויות

תגובה
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

10:24, 28 באפריל 2014

תצטרך לפנות ללשכת ההוצל"פ ולברר מה עלה בגורל הבקשות

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.