גביית חוב מערב החתום על שטר חוב - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • נורית

נשלח ע"ינורית 22:41, 27 באפריל 2014

שלום רב, שוכרת שגרה בדירתי והשאירה הרבה חובות מסרה לי בזמנו שטר חוב ועליו חתומים שני ערבים. בתיק ההוצל"פ שפתחתי נגדה ניסיתי לאתר את אחד הערבים אחרי הרבה נסיונות. הוא חזר אלי וטוען שאין לו קשר לשוכרת ולשטר החוב, אין זו חתימתו על השטר, שלח לי צילום שונה בפרטים ובתמונות שהצילום שבידי. כמו כן טוען שביהמ"ש הכריז עליו כפושט רגל ושלח לי את החלטת ביהמ"ש על כך. מה עושים לגביו. מה עושים נגד השוכרת ואיך מוכיחים שהיא זייפה את חתימתו ואת פרטי תעודת הזהות והתמונה. תודה

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

08:25, 29 באפריל 2014

1. נטל ההוכחה אכן רובץ עלייך 2. אך ... אם פתחת נגדו תיק בהוצל",פ ומשחלפו 30 יום,הוא קיבל את האהזרה והוא לא התנגד...זו בעיה שלו!!! ותוכל י להתחיל בביצוע הליכים מבצעיים נגדו: עיקול וכ'... 3. לגבי האדם שבהליך פשט"ר - הוא אמור לשלוח אלייך צו כינוס, ואז את צריכה להגיש תביעת חוב לכונס הרשמי של אותו מחוז בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.