כשחשבון הבנק מעוקל צד ג יכול לפתוח חשבון חדש בבנק אחר - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • חזקיהו בנדו

נשלח ע"יחזקיהו בנדו 12:49, 21 ביולי 2014

שלום! חברתי חייבת בהוצאה לפועל. לפני 3 חודש צירפתי אותה כשותפה בחשבון. לחשבון זה רק אני מכניס את משכורתי. בתאריך 04/7/2014 הוצא עיקול לחשבון ללא ידיעתי ללא שום מסמך שאומר שיעוקל פשוט עוקל. הבנק הוציא מכתב בתאריך 01/7/2014 שהגיע אליי בתאריך 09/7/2014. הגשתי מסמכים להוצאה לפועל ואני ממתין להחלטת הרשם. העניין הוא שבבנק הספציפי אני רוצה לסגור בהמשך את החשבון, אך כרגע אני צריך חשבון בנק חדש כדי להעביר את המשכורת כדי להתקיים ולהמשיך לשלם את חובותי. אז השאלה היא האם אני יכול לפתוח חשבון בנק בבנק אחר ללא חשש שהחשבון יעוקל? אציין שחברתי משלמת את חובה וההתנפלות הזו פשוט מבישה מצד המדינה עד כה שירתתי את המדינה בנאמנות עד לסטירת לחי הזו שהמדינה רואה רק את הכסף שלך ולא מעניין אותם שלא השאירו לך כסף לדברים בסיסיים כמו אוכל ושתייה.

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

12:58, 21 ביולי 2014

ניתן לפתוח חשבון בבנק אחר כל עוד אינך מוגבל

תגובה
  • 15:30, 21 ביולי 2014

תודה על התשובה. אינני מוגבל בחשבון להיפך היה פלוס שהוצאה לפועל העלימה.

תגובה
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום,מנהל הפורום

08:04, 23 ביולי 2014

אם אינך מוגבל, תוכל לפתוח חשבון בבנק אחר...
    לא נראה ליי שיש בעיה

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.