הסדר חובות - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • הדס

נשלח ע"יהדס 17:18, 5 באוגוסט 2014

בהמשך לתשובה שכתבת לי על עיקול משכורת- הסדר חובות הוא הליך שמשאיר עלי כתם איפשהו לכל החיים? למה בכלל שיתנו לי אפשרות כזו? לבטל 70% מהחוב? ועוד שאלה אחת - במה זה כרוך, מה אני אצטרך להוכיח במחוזי?

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום,מנהל הפורום

17:23, 5 באוגוסט 2014

1. ממש לא משאיר כתם, בדיוק ההפך.
    2. הרבה מאוד אנשים ו/או עו"ד לא מכירים את החוק בעניין - הוא מוסדר בסעי ף 19 א לפק' הפשט"ר...תקראי קצת בגוגל:)
    הסיבה- כי המדינה יודעת, שאם החייב ייכנס להליך של פשט"ר סביר להניח שבסוף ההליך (כלומר: נניח אחרי 5 שנים), הוא בקושי יישלם 30% (אם בכלל)
    ואב כדי לא להמתין 5 שנים, היא נותנת לו הזדמנות לשלם גג תוך שנה
    אכן לבטל 70% מהחוב.

זה כרוך בעו"ד מצויינ/ת:) מומחה בתחום הפשט"ר! קריטי, ממש כך!
    אגרה בסך של כ 1200 ₪
    וערימה של ניירת טפסים ובירוקרטיה שלמה
    בהצלחה...

תגובה
  • 20:42, 5 באוגוסט 2014

כמה לוקח עו"ד מצוין לכזה סיפור?
    (אני יודעת שאי אפשר לקבוע סכום בלי עוד פרטים אבל סביבות 10000, 20000, או 40000)
    מאיפה את בארץ?

ותודה על כל המידע! את עוזרת לי מאד!!

תגובה
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

08:11, 7 באוגוסט 2014

בין 10,000 ל - 20,000 , (תלוי אצל כל עו"ד...יש עו"ד במגדלים גבוהים שצריכים לממן: ארנונה, משרד מפואר, מזכירות וכ')
    אבל אם נהיה כנים - זה מאוד תלוי,
    במספר גורמים:
    1. מס' תיקי ההוצל"פ , גובה החוב, האם יש מקום לערעור בהכרעה בתביעות החוב, סך העבודה של העו"ד...ולכן צריך לראות בעיקר את : רשמית תיקים לחייבם תיקים כך בד"כ אני יודעת , מה סדר גודל של העבודה

תגובה
  • 08:36, 10 באוגוסט 2014

הי סמדר,
    קראתי הרבה מידע בגוגל ולא הבנתי אם זה עוזר לי בכלל.
    צריך רוב נושים שיסכימו (סעיף 19 בפשט"ר)
    1. יש לי רק שני תיקים בהוצל"פ , שניהם חלוטים (נראה לי שזו המילה לזה שכברר אין אפשרות לערער)
    2.הנושה של הסכום הגבוה יותר הוא סתם אדם רע שהצהיר בבית משפט שאין לו שום עסק איתי ומעולם לא הכיר אותי ובכל זאת הודיע לי שירד לנו לחיים בכל הכח אז הסכמה ממנו לא תהיה לשום דבר.
    עדיין רלונטי לפנות לעו"ד או שחבל על הכסף שאין לנו?

תודה רבה ושבוע מצוין!
    הדס

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.