חוב מול הוצאה לפועל - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • דני

נשלח ע"ידני 08:25, 29 באוקטובר 2014

עליתי לארץ בשנת 2000, ב-2003 עזבתי את הארץ והיה לי חוב מול הבנק של כ-6000 ש"ח. חזרתי לפני כחודשיים כתושב חוזר ומסברר שהחוב תפח לסכום של כ-100,000 ש"ח, יש נגדי צו עיכוב יציא מהארץ, אני לא יכול לחדש רישיון נהיגה ולא יכול לפתוח חשבון בנק. כמה שאלות: 1. רציתי לדעת מה הסכום המקסימלי שהוצאה לפועל יוכלו לעקל ממשכורת חודשית שארוויח? 2. נניח ואגיע להסכם איתם בטרם מציאת עבודה, האם הם יוכלו להגדיל באופן חד צדדי את ההחזר החודשי ברגע שאמצא עבודה ותהיה לי משכורת? 3. האם ברגע שאתייצב בהוצאה לפועל יחולו עלי הגבלים/חובות נוספים? כיוון שאני טרם התייצבתי שם (ביררו עבורי את פרטי התיק בטרם הגעתי לארץ). תודה

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

09:59, 29 באוקטובר 2014

היי ראשית אל תהסס ,
    דבר איתי:
    050-6784978

עומדות בפניך מספר אופציות:

1. הסדר תשלומים עיכוב הליכים - מלא מסמכים שהרשם בסוף ייקבע כמה כסף תשלם בהתאם למסמכים שתציג
    2. הסדר במסגרתו תשלם אך 30% מהחובות, ואם החובות של בנקים (אז 30% מחוב הקרן)

לעניינו:
    יש טבלה מפרטת בדיוק כמה ניתן לעקל של שנת 2014: תלוי בסך הילדים, מצב משפחתי, גובה שכר וכ'...חפש בגוגל
    בחלט נושה יכול להטיל עליך הגבלות בכל רגע נתון

בברכה,
    סמדר

תגובה
  • 15:01, 29 באוקטובר 2014

תודה על התשובה המהירה.
    כמה דברים שלא הבנתי:
    1. החוב הוא מול בנק, אז מה הכוונה ל-30% מחוב הקרן?
    2. באופציה השנייה אני נדרש לשלם את כל ה-30% בבת אחת?
    3. ברגע שאני מגיע איתם להסדר על התשלום, האם צו עיכוב היציאה מן הארץ מבוטל? והאם אוכל לחדש את רישיון הנהיגה ולפתוח חשבון בנק?

תגובה
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

16:46, 3 בנובמבר 2014

תתקשר אליי כעת...אל תהסס (אל חשש ייעוץ חינם בשיחת הטלפון (:
    050-6784978

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.