חג שמח אשמח לעזרה.. - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • ניר

נשלח ע"יניר 11:41, 7 באוקטובר 2015

הסיפור שלי קצת מורכב אני ינסה להסביר ואשמח לתשובה .... לפני 3שנים סגרתי עסק מסיבה כלכלית הדברים היסתבכו ונפתחו לי 12 תיקי הוצאה לפועל בסכום כולל של 350 אלף שקל .... שלא שילמתי כלום כי פשוט לא היה לי לשלם ולאט לאט הגיעו עיקולים צווי יציאה עיקובי רשיון וכול הסיפור.... לפני שנתיים המצב הכלכלי שלי הישתפר התחלתי לעבוד שכיר והתחלתי לשלם בהסדרים .. נכון להיום שלמתי 11 תיקים מתוך 12 ... התיק האחרון שייך לבנק והחוב שקיים נכון להיום בהוצאה לפועל עומד על 140 אלף לפני שש חודשים הגעתי להסדר עם העודין המטפל בתיק בהורדה של הסכום ל70 אלף בהסדר תשלומים של 2000 שקל בחודש... שאני נכון להיום עומד בתשלומים..... יש לי ילדה בת 5 שגרה בחול ולא ראיתי אותה פיזית שנתיים אחריי שקצת הצלחתי להרים את הראש ולהתחיל לסדר את הדברים והבעיות נכון להיום אני רוצה לנסוע לשבועיים לראות אותה .. יצרתי קשר עם העודין של הבנק ושאלתי מה הדרך לצאת לביקור של שבועיים .... קבלתי רשימת דרישות של ערבים שלצערי אני לא מסוגל לספק.... אחריי חודש של חוסר שנה .. ושנתיים של מלחמה לשלם תשלומים ולגמור את הצרות... הלכתי לבקש הלווה מבת משפחה לסגור את התיק כי עברו שנתיים והתשלומים לעוד שנתיים וחצי [ככה שיוצא 4וחצי שלי שאני לא יראה את הבת] היתקשרתי לעודין המטפל והסברתי לו את הסיפור שאין לי ערבים ושימצא דרך להוריד לי את הסכום לסכום סביר ושאני יוכל לשלם ולגמור את הבעיה .... אחריי שבועיים של מרדף וחוסר יחס מהצד המטפל קבלתי תשובה שהבנק לא מעוניין להוריד את הסכום כי אני משלם והדרך היחידה לסגור את התיק זה לשלם את הסכום במלואו נכון להיום אין לי את הסכום המדובר [אחרי ששלמתי שש חודשים ושלקחו ריבית יוצא ששלמתי 10 אלף שקל והם רוצים 60 אלף בתשלום אחד... אני הסברתי שאין לי כזה סכום ושאני מסוגל לתת 44 אלף כי זה מה שיש לי ... לצערי קבלתי תשובה שלילית ...מה אני עושה במצב כזה .... לצורך ההסבר אין לי שום נכס ולא רכב ולא כספים פשוט אין לי כלום ....ולעולם לא ביקשתי פשיטת רגל איחוד תיקים וכול הסדר משפטי ...

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

עו"ד סמדר בוכובזה,מנהל הפורום

10:47, 12 באוקטובר 2015

ממליצה ככל הנראה על שפיטת רגל..
    תתקשר אליי 050-6784978,,,יעוץ טלפוני חינם (קצר)

תגובה
  • 16:28, 12 באוקטובר 2015

לצערי התשובה שלך מוזרה אחריי שנתיים ששילמתי מעל 200 אלף ונשאר לי 60 אלף את מציעה לי ללכת לפשיטת רגל .... י

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.