תאונת דרכים - עזרה לעו"ד צעירה - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
  • רווית

נשלח ע"ירווית 09:24, 10 במאי 2012

שלום רב עו"ד פני גיל - קודם כל אני רוצה להגיד לך שרכשתי את ספרך בעניין פיצויים לנפגעי תאונות דרכים והוא עוזר לי מאוד. שאלתי היא -לקוחה שלי עברה תאונת דרכים כשהייתה בחודש החמישי להריונה ורופא קבע כי בעקבות התאונה עליה להימצא בשמירת הריון עד ללידה. לפיכך, נאלצה לעזוב את עבודתה ושכרה שולם לה על ידי ביטוח לאומי(שמירת הריון) שאלתי היא האם הסכומים שקיבלה עבור שמירת הריון ינוכו מהפיצוי שתקבל? האם בתחשיב הנזק עליי לדרוש הפסדי שכר לעבר ואז זה יתקזז או לא לדרוש בכלל הפסדי שכר (כי לא היו כיוון שקיבלה שמירת הריון)ופשוט ייקבע שלא היו הפסדי שכר וגם לא ינכו את המ.ל.ל.? תודה רבה

השב
  • 01:09, 15 במאי 2012

אני הייתי תובע את שכרה בגין ימי שמירת ההריון,ומציין את תשלומי המל"ל,כחלק מהניכויים.כך זה יהיה הכי גלוי,והכי נכון.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים