קבלת הצעה לפשרה על תאונת דרכים לקטין עם 5% נכות - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
  • עזרא יוסף

נשלח ע"יעזרא יוסף 19:12, 19 בספטמבר 2012

שלום לכולם לפני בערך שנה וחצי נכנסה בי מונית בעקבות כך אושפזתי בבית החולים הדסה עין כרם לתקופה של חודש ימים כאשר בסיום תקופה זו נותחתי והוכנסה לי פלטינה שתפקידה היה לחבר את עצם הבריח שלי שנשברה לשתיים במהלך הזמן אספתי ניירת והלכתי לעורך דין נתי רון שיגיש כתב תביעה לחברת הביטוח במהלך הזמן הלכתי לפרופסור ניטרלי מטעם חברת הביטוח ומטעם עורך הדין שלי הנ"ל (הפרופסור) קבע כי יש לי רק 5% נכות לאחר שנה וחצי שאני ממתין לתשובה היום בבוקר אני מקבל טלפון מעורך הדין שלי בטענה שחברת הביטוח הציעה 50,000 שקל לפשרה עורך הדין שלי העלאה את חברת הביטוח לסכום של 120,000 שקל שכפי שהם טוענים זה סכום אחרון לפשרה מעכשיו יש לי שתי אפשרויות ללכת לחתום ולקבל את הכסף שלי אחרי שבועיים שלוש או לגשת עם חברת הביטוח לתביעה משפטית שאני לוקח סיכון שהשופט יכול להעלות 50,000 שקל לסכום ויכול להוריד גם 50,000 שקל מהסכום! מה כדאי לי לעשות????

השב
  • 23:18, 19 בספטמבר 2012

ההצעה נראית על פניו סבירה.הייתי מסלק התביעה,בסכום שהוצע.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים