צריך המלצה - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
  • ארקדי

נשלח ע"יארקדי 17:28, 12 בדצמבר 2012

שלום אני מחפש עורך דין בתחום תאונות הדרכים . בבאר שבע , יש המלצות ??

השב
  • 08:01, 13 בדצמבר 2012

לצערי,לא.אינך חייב בהכרח עו"ד מבאר שבע.היום יכול כמעט הכל להתנהל באמצעי התקשורת למיניהם (טלפון,אינטרנט,פקס וכו').את עוה"ד צריך לרוב לפגוש,פעמיים בלבד:פעם אחת בתחילת ההליך,ופעם בסופו.אשמח לעמוד לרשותך.

תגובה
  • 08:58, 13 בדצמבר 2012

אוקי אז ככה , המקרה שלי הוא כזה :
    אני וחברה שלי נכנסו למונית ליד הבית שלנו , לאחר 400 מטר אחרי הרמזור היה מעקה בטיחות של שיפוצים על הכביש , שמקטין את הנתיבים משניים לאחד , והנהג לא ראה אותו ונכנס בוא חזיתית אבל אני ראיתי את המעקה וכמה שניות לפני שהוא נכנס בוא צעקתי לנהג " תזהר תזהר " ואז הוא נכנס במעקה .
    לי לא קרה כלום אבל חברה שלי קיבלה מכה מהמשענת ראש של הנהג ופתחה את השפה והרגישה כאבים חזקים בלסת , נסענו למיון,צילומים בדיקות , שבוע מנוחה בבית , הכאבים נעלמו והנפיחות ירדה . מה שיש לי מהנהג זה צילום הלוחית רישוי שלו . הלכנו למשטרה כדי שימצאו לנו את הביטוח שלו והם אחרי חודש וחצי החזירו לנו טופס כמעט בלי פרטים , הפרט היחידי שמצאו זה את מספר הלוחית הרישוי שאני נתתי להם . ועכשיו אני מחפש להגיש תביעה בנושא .
    יש המלצות עצות
    אני השמח ????
    תודה ויום טוב שיהיה

תגובה
  • 09:27, 13 בדצמבר 2012

דבר איתי בטלפון:03-6910233

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים