גרימת אפילפסיה כתוצאה מתאונת דרכים - פורום תאונות דרכים

• אולגה נשלח ע"יאולגה 10:53, 21 במאי 2015

שלום, לפני מספר חודשים קרתה לי תאונת דרכים והייתה פגיעה מוחית (זעזוע מוח) והייתי באישפוז יומיים. התלוננתי רבות על כאבי ראש, בחילות וסחרחורות ועשו לי בדיקות וקבעו שנגרמה לי אפילפסיה כתוצאה מהתאונה. איך מחשבים את הפיצויים במקרה כזה? האם יש סכום פיצויי שהוא קבוע או שזה משתנה ממקרה למקרה? תודה.

השב
  • תפארת

12:12, 21 במאי 2015

אולגה שלום וברכה, ככלל אפילפסיה יכולה להיגרם מחבלה כמו שאת מתארת כתוצאה מתאונת דרכים. לנפגע בתאונת דרכים שהגיש תביעה באמצעות משרדנו, הוכר הקשר בין החבלה בתאונה לבין האפילפסיה והוא קיבל נכות נוירולוגית וכן פיצוי מתאים . בשלב ראשון ייקבע הקשר בין מצבך לתאונה שעברת. בשלב השני מומחה ייקבע את אחוזי הנכות שלך. לאחר קבלת חוות הדעת ובהתחשב בנתונים האישיים שלך ניתן יהיה להעריך את גובה הפיצוי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים