חלוקת רכוש - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
  • s59

נשלח ע"יs59 21:17, 11 באוקטובר 2015

אני וגרושתי יש פסק דיין היא מקבלת את הבית אני את החנות והיא צריכה להוסיף לי 530000ש"ח היא הגישה טביעת דיבה על חצי מיליון ש"ח אני אהיתי במשבר לא הגבתי ולא היא לי אמצעים כספים להתגונן הרשם פסק ואישר לה חצי מיליון ש"ח ואז פניתי לסיועה המשפטי הם היא קצו לי עו"ד והגשנו ערעור למחוזי הוא החזיר את זה לבית המשפט לעיניני המשפחה לעיון מחדש והשופטת פסלה את פסק הדין וגרושתי אמורה לעביר לי חצי מיליון ש"ח בזה שלפי הוראת השופטת עליה למשכן את חלקי בבית ולשלם לי תוך תשעים יום והיא לא ביצעה את הדבר ובנוסף לא מחקה אותי ממשכנתה של הבית היא בנתים עזבה את הבית הבית עומד ריק אני גר כמו כלב מעל לחנות ללא מקלחת בתת תנאים האים אני ראשי לחזור לבית עד שתשלם לי את החוב חצי מיליון ש"ח

השב
  • מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עו"ד רינה פוליטי,מנהל הפורום

10:46, 20 באוקטובר 2015

שלום רב
    אין ספק כי אם אתה מחזיק בפסק דין כספי על פיו גרושתך אמורה לשלם לך כספים, הרי שיש דרכים לאכיפתו של פסק הדין.
    לפיכך, עליך לקבל ייעוץ פרטני ורציני רק לאחר קריאת פסק הדין.
    אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות
    בהצלחה
    רינה פוליטי, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.