תאונת עבודה, ביטוח לאומי ועירייה - פורום תאונות עבודה

שאלה חדשה
  • collie

נשלח ע"יcollie 22:44, 1 באוגוסט 2016

שלום אני צריכה עזרה בבקשה. לפניי חודש נפלתי בהפסקת צהרים -היה שקעה במדרכה. שברתי את היד הדומיננטית והיה לי ניתוח. כרגע המנתחת לא יודעת מתי אני יחזור לעבודה. מה עליי לעשות גם מבחינת ביטוח לאומי, גם מבחינת העירייה ואובדן כושר עבודה? בטפסים לביטוח לאומי יש סעיף פרטים על תאונה בנזיקין. יש שדה חובה שצריכים לסמן אם הגשתי או בכוונתי להגיש תביעת נזיקין או פיצויים מצד ג' בקשר לפגיעה. בשביל מה ביטוח לאומי צריך לדעת את זה? אם אני מסמנת לא ואחר כך תובעת את העירייה? לא הבנתי מה זה קשור לביטוח לאומי. ועדיין אני לא תובעת. איך עליי לפעול? לתבוע את ביטוח לאומי על תאונת עבודה ללא קשר לתביעה נגד העירייה? האם לא צריך עו"ד בתהליך הזה? תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג,מנהל הפורום

08:55, 2 באוגוסט 2016

שלום רב., אם היה שקע במדרכה אזי ניתן לתבוע גם את המזיק בנוסף לביטוח הלאומי ויש לציין זאת בטופס התביעה לביטוח הלאומי.,

תגובה
  • 22:52, 2 באוגוסט 2016

תודה רבה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת עבודה תוך כדי עבודה? ומה לגבי תאונה בדרך לעבודה או מהעבודה הביתה? את מי תובעים? מתי את הביטוח הלאומי ומתי את חברות הביטוח? מה לגבי אחוזי הנכות? כיצד ניגשים לועדה רפואית?  סוגיות אלו ואחרות בפורום זה.

המדריך להתמודדות עם תאונת עבודה