זכות לפיצויים תוניס - פורום פיצויים לניצולי שואה

שאלה חדשה
  • אלי

    נשלח ע"יאלי 13:52, 19 בנובמבר 2013

    אשתי ילידת טוניס בשנת 1949. עלתה לארץ ב 1956. אביה ז"ל קיבל פיצויים עקב עבודות תחת הכיבוש הנאצי. האם אשתי זכאית לפיצוי כלשהוא?

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דוד ידיד

    עו"ד ידיד,מנהל הפורום

    19:09, 19 בנובמבר 2013

    אלי שלום,

    באם אשתך שהתה באחד מהמקומות המוכרים לפי קרן סעיף 2 של ועידת התביעות או חוק ההטבות היא תוכר.

    בברכה

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דוד ידיד

מנהל הפורום: עו"ד דוד ידיד

פועל בדרכים שונות מזה 30 שנה, בשירות ניצולי השואה. מייצג ניצולי שואה רבים בערכאות השונות, בכדי להביא
למידע נוסף

053-9374940 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק במימוש הזכויות לניצולי שואה מהקרנות המרכזיות המטפלות בנושא - פיצויים מהרשות לזכויות ניצולי השואה, ועידת התביעות, והביטוח הסוציאלי הגרמני. בפורום אדאג לעדכן בהתפתחויות השונות, פסקי הדין וההחלטות השונות בתחום זה.