מעבר לבית מוגן - פורום פיצויים לניצולי שואה

שאלה חדשה
  • לריסה

    נשלח ע"ילריסה 11:25, 21 ביוני 2012

    האם ניצולי שואה שמקבלים קצבה ועוברים לבית מוגן או מוסד סיעודי יפסיקו לקבל את התגמולים שלהם הם זכאים?

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דוד ידיד

    עו"ד ידיד,מנהל הפורום

    11:52, 21 ביוני 2012

    לריסה שלום,

    כל עוד ניצול השואה בחיים ובעל חשבון בנק הוא ימשיך לקבל קצבתו, אם היא ממשרד האוצר או באמצעות קרן סעיף 2.

    שבת שלום,

    תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד דוד ידיד

    עו"ד ידיד,מנהל הפורום

    12:31, 21 ביוני 2012

    לריסה שלום,

    כל עוד ניצול השואה בחיים ובעל חשבון בנק הוא ימשיך לקבל קצבתו, אם היא ממשרד האוצר או באמצעות קרן סעיף 2.

    שבת שלום,

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דוד ידיד

מנהל הפורום: עו"ד דוד ידיד

פועל בדרכים שונות מזה 30 שנה, בשירות ניצולי השואה. מייצג ניצולי שואה רבים בערכאות השונות, בכדי להביא
למידע נוסף

053-9374940 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק במימוש הזכויות לניצולי שואה מהקרנות המרכזיות המטפלות בנושא - פיצויים מהרשות לזכויות ניצולי השואה, ועידת התביעות, והביטוח הסוציאלי הגרמני. בפורום אדאג לעדכן בהתפתחויות השונות, פסקי הדין וההחלטות השונות בתחום זה.