ערעור חברת הביטוח (פנסיה נכות) על החלטת המוסד לביטוח לאומי - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
  • שאול

נשלח ע"ישאול 16:04, 22 באפריל 2013

היי יש לי שאלה האם מגיע לחברת ביטוח ( פנסיה נכות ) לערר על החלטת המוסד לביטוח לאומי ?:? אני מקבל פנסיה נכות אחרי תאונת עבודה ולאחרונה המוסד קבע לי 10 נכות צמיתה וחברת הפנסיה בקשה ממני לחתום על חוזה שאני לא אגיש ערעור בעתיד במקביל שמגיע להם לערער?? מה הכוונה ??

השב
  • 08:56, 28 באפריל 2013

חברת הביטוח אינה רשאית לערער על קביעת הוועדה הרפואית שכן רק למוסד לביטוח לאומי נתונה זכות זו.
    לחברת הביטוח ישנה זכות להשיג על קביעת הוועדה הרפואית בבית המשפט כאשר תוגש תביעה על ידך כנגדם.

במקרה שלך, ככל הנראה, הנך מחזיק פוליסה של קרן פנסיה שבה הכללים הינם מעט שונים.
    לקבלת יעוץ פרטני צור קשר עם משרדי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.