תביעת ביטוח חיים וחישוב אחוזי נכות מביטוח לאומי - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • אמיר

  נשלח ע"יאמיר 20:54, 5 בנובמבר 2012

  היי ברצוני לדעת מה כדאי האם לחכות לביטוח לאומי לחודש חמישי שיכול להיות יקבע לי נכות לצמיתות או להביא לחברת הביטוח כבר את הנכות לצמיתותץ שרופא פרטי קבע לי? כי יכול להיות שביטוח לאומי יפסוק יותר ממה שהרופא קבע. והאם חברת הביטוח יכולהנ להשתמש במסמך הזה של נכות לצמיתות לקביעת אי כושר ולבטל את האי כושר שהם קבעו לי עד חודש חמישי? כי נראה כרגע שהם מסתמכים על אי כושר של ביטוח לאומי שקבע לי 100 אחוז אי כושר ו76 זמני והרופא קבע רק 60 אחוז לפי חישוב סיכום נכות לפי ביטוח לאומי. האם חברת הביטוח עושה חישוב של סיכום נכות לפי ביטוח לאומי או בצורה אחרת מפני שהרופא קבע 30אחוז + 20 אחוז +20 +10 אחוז שחישוב לפי ביטוח לאומי יוצא 60?

  השב
 • 09:17, 6 בנובמבר 2012

  הראה לרופא הפרטי את קביעת המוסד לביטוח לאומי אשר מוחזק כמוסד שאינו "נדיב" בקביעת אי כושר ובקש ממנו לבחון מחדש את חוות דעתו לאור קביעת המוסד לביטוח לאומי.
  במידה והוא ישנה מקביעתו אזי אפשר להגיש את חוות דעתו ללא צורך בהמתנה לקביעת המוסד לביטוח לאומי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.