סלקום.... - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • איציק

נשלח ע"יאיציק 01:11, 27 בספטמבר 2012

פתחתי חשבון בסלקום, בלי מכשיר אלא רק שיחות והודעות וכו'. וביטלתי את החשבון לאחר כחודש ושלחו לי חשבונית של 409 שקלים במקום 180 שסוכם שאני משלם לחודש ושאלתי שם על מה ולמה הם אמרו לי בגלל שלא היה אמצעי תשלום. ואני כן הבאתי להם כרטיס אשראי שפתחתי את החשבון ועכשיו לאחר כחודש מהסיפור הזה אני מקבל עוד חשבונית של 109 שקלים ואין לי אפילו עם מי לדבר שם השאלה מה אני יכול לעשות בעניין? תודה מראש..

השב
  • 11:19, 3 באוקטובר 2012

איציק שלום,

בתור התחלה פנה אליהם במכתב המפרט את השתלשלות העניינים והבהר להם שאתה מתכוון לעמוד על שלך.

בברכת מועדים לשמחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.