הצטרפות לייצוגית נגד רשות השידור. - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • נעם

נשלח ע"ינעם 14:02, 12 במאי 2013

שלום רב. לאחרונה שילמתי אגרת טלוויזיה כולל איחורים ופיגורים שנתיים אחורה (עד עכשיו לא קיבלתי שום מכתב ולא ידעתי שאני צריך לשלם מכיוון שלא מחובר לכבלים אלא רק למחשב). הבנתי שיש תביעה ייצוגית בנושא. האם במידה ותתקיים אוכל לקבל החזרים על הכספים שנגבו ממני על שירות שלא ניתן? כמו כן האם אני צריך להצטרף לתביעה בשביל זה? אודה לפרטים נוספים או להפניה למקור רלוונטי. תודה, נעם.

השב
  • 11:05, 14 במאי 2013

נעם שלום

משרדנו הגיש בקשה לאישור תובענה ייצוגית בעניין. תוכל לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

בברכה,

תגובה
  • 20:28, 21 במאי 2013

שלום רב
    גם אני שילמתי את כול החובות שלי לרשות השידור \לפני כחודש וחצי פנה עו"ד
    בדרישה לתשלום
    שלחתי לו אסכתא שהכול שולם וודאתי שאכן קיבלו .
    היום קיבלנו מכתב מהוצאה לפועל אחד על שמי והשני על שם אשתי .
    התקשרתי למשרד העו"ד ונאמר לה שאכן קיבלו אך הנושא עדיין בבדיקה עברו חודיים מאז ששלחתי להם את אישור התשלום
    אני מעוניין לתבוע אותם החוב שהם טוענים שיש שולם מרץ 2012

תגובה
  • 12:35, 26 במאי 2013

שלום רב,

משרדנו הגיש בקשה לאישור תובענה ייצוגית בעניין אשר טרם נדונה. תוכל לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.