עמלה על צק - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • יהודה

נשלח ע"ייהודה 11:17, 1 ביוני 2014

לקחתי הלוואה מחברה דרך האינטרנט גלר השקעות של 5000 שקל עקב מצב רפואי לאחר ששלחתי להם את כל הפרטים אישרו לי וההחזר היה 750 שקל לחודש ל 12 חודשים שהם 9000 אלף שקל 4000 ריבית לאחר 13 יום היתקשרו אליי מהגבייה ודרשו 1250 על הצק עוד 500 שקל

השב
  • 11:27, 1 ביוני 2014

שלום יהודה
    אתה לא נמצא בפורום הנכון.
    אנא פנה לפורום הדן בנושא

אלדר אדטוף עו"ד
    מנהל פורוןם תביעה יצוגית

תגובה
  • 08:16, 21 באוגוסט 2014

ובית המשפט יכול לבטל את הרבית המוגזמת.

תגובה
  • 13:15, 21 באוגוסט 2014

שלום יהודה,
    הייתי רוצה לדבר איתך באופן אישי בקשר להלוואה שלקחת ובעיקר לחברה ממנה לקחת את ההלוואה
    אנא צור עימי קשר בהקדם
    natali@cmd.co.il

תגובה
  • 15:06, 26 באוגוסט 2014

יהודה, סליחה על שאלה לא קשורה ישירות לשאלתך. אני רוצה לברר משהו לגבי ה"גלר השקעות" האלה אבל הם לא מוסרים את שמם המלא. האם יש לך מסמך כלשהו עם השם הרשמי של החברה? אודה לך על עזרה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.