תקלה בציוד הוט - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • אליאור

נשלח ע"יאליאור 23:32, 16 ביוני 2015

בתאריך 12.6.15 קניתי מגבר וסט רמקולים לבית לאחר חיבור המגבר לטלוויזיה ולממיר של הוט הבנתי שיש תקלה כי אני לא הצלחתי ליראות דרך היציאה של המגבר בתאריך 14.6 התקשרתי לחנות שמימנה קניתי את הציוד והודעתי על התקלה וביקשתי שיבואו לאבחן ולקחת את המגבר במידת הצורך הם הודיעו לי שזו בעיה נפוצה בממירי הוט שהם שורפים מגברים וטלוויזיות והיתה נגדם תביעה יצוגית שאלתי היא מכיוון שאני לא יודע בוודאות שהממיר של הוט הוא זה ששרף לי את המגבר[יש אפשרות שהוא הגיע תקול מהמיפעל] האם החנות חייבית להחליף לי את המוצר? והיה וובאמת הממיר של הוט שרף לי את המגבר איך אני מקבל פיצוי מהתביעה היציגית אם בכלל? תודה מראש

השב
  • 15:19, 11 ביולי 2015

יש כבר תביעה בנושא. תבקש מהטכנאי שירשום את סיבת התקלה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.