הקטנת מזונות - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • חיים

נשלח ע"יחיים 18:22, 15 באוגוסט 2013

שלום, התגרשתי לפני כשנה, המזונות שאני משלם היום לשני ילדים בני 5+7 הם 3800 ש"ח + צהרון + חוגים+גנים והוצאות חינוך+קייטנות (2 מחזורים) + הוצאות רפואיות. בממוצע יוצא לי לשלם בחודש כ- 6000-5500 ש"ח רציתי לברר אם יש סיכוי להקטין את המזונות מכמה סיבות: 1. שכרי נפגע משמעותית לאחרונה 2. עלות הצהרון לילדים הוכפלה 3. גרושתי חיה עם מישהו שמשתתף בהוצאות הדירה תודה מראש חיים

השב
  • 17:34, 26 באוגוסט 2013

שלום חיים,
    פרק הזמן שעבר מאז החתימה אינו משמעותי.
    הסכום שאתה משלם הוא 2900 ש"ח לילד כולל מדור - לא אמרת כמה חושב המדור בהסכם בינכם אבל ניכר שמדבור בסכום של 1,200 ש"ח לערך - סכום זה יהיה קשה להפחתה.
    לא ציינת כמה נפגע שכר5ך ומדוע ? האם בגלל שכושר עבודתך נפגע ? האם אתה מחפש עבודה חדשה וייתכן כי מהר מאוד תתחיל לעבוד ?
    כך או אחרת אין המדובר במזונות גבוהים במיוחד - הייתי ממתין עוד זמן לראות מה מצבך ואז מקבל החלטה.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.