גובה מזונות - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • שלי

נשלח ע"ישלי 14:29, 31 באוקטובר 2013

שלום, אני ובעלי מתחילים הליך גישור, יש לנו 2 ילדים בן 5 ובן 11 חודשים.אני עדיין מתגוררת בדירה ששכרנו ב 3,800ש"ח. המשכורת שלו 6000 ש"ח ואני מרוויחה כ 3000 ש"ח. בנוסף יש תשלומים על מעון 600 ש"ח צהרון 500 ש"ח וחוג 1 180 ש"ח. מה גובה המזונות המינימלי שהוא צריך לשלם?

השב
  • 14:03, 4 בנובמבר 2013

שלום שלי,
    אנא ראי תשובותיי לשאלות קודמות.
    מחצית מהוצאות החינוך. 40% מהוצאות המדור (3,800 ש"ח נשמע סכום סביר) + 1,250 ש"ח לכל ילד.
    אם תעשי את החשבון תראי שלאבל לא יישאר כמעט כסף לחיות ועל כן ישאלו הקוראים - מה יעשה בית המשפט.
    ובכן, יש חשיבות רבה שלא להביא את הצד המשלם לכדי חרפת רעב ומצוקה כלכלית. יש בהחלט לאפשר לו רמת חיים סבירה ואפשרות לארח את הילדים בתנאים טובים.
    על כן ולמרות שהחישוב במקרה שלך יוצא כ 4,700 ש"ח - אייני חושב שזה מה שיפסוק בית המשפט וזאת לאור השתכרותו.
    אציע לכם לסגור ולהסכים על מזונות בסוכם גלובאלי של 1,900 ש"ח לילד באופן שייתכן וכעת את תקבלי פחות ממה שמגיע לך בפועל אולם בעתיד כאשר הוצאות החינוך ירדו המשוואה תתאזן.
    חשוב לך מאוד כי הוא יהיה פעיל עם הילדים, יפנה לך זמן. זה גם שווה כסף וכמובן טוב לידלים.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.