• צדוק בלוק

נשלח ע"יצדוק בלוק 19:51, 7 בינואר 2014

שלום, אני גרוש עם שני ילדים כבר שבע שנים, כיום נשוי שנית עם עוד שלושה ילדים, ב2007 עברתי תאונת עבודה שבעקבותיה נקבע שאיני כשיר לעבוד ואני מקבל קצבת נכות מביטוח לאומי, עקב כך לא יכולתי לשלם מזונות והצטבר סכום בהוצל״פ, עד לפני חודשיים גרושתי עיקלה חלק מהקצבה אבל לפני חודשיים היא החליטה שהיא מעכלת דרך ההוצל״פ את הכל, בחנוכה אישתי פוטרה מעבודתה ולכן נשארנו בלי הכנסות כלל, שאלתי היא האם יש באפשרותי לעשות משהו על מנת שכן תיהיה לי הכנסה של חלק מהקצבה?

השב
  • 11:48, 9 בינואר 2014

שלום צדוק,
    יש פסק דין שניתן לפני כשנה ולפיו חוב גדול בהוצאה לפועל בגין אי תשלום מזונות מהווה עילה להפחתת מזונות.
    בכלל, המצב אותו אתה מתאר הקשור למצבך הבריאותי מהווה גם הוא עילה להגשת בקשה מתאימה לבית המשפט.
    על מנת שלא תעוקל לך כל הקיצבה אתה צריך ללכת לבית המשפט ולבקש או הפחתה, או פריסה של החוב.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.