מזונות-גישור - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • סיגלית

נשלח ע"יסיגלית 11:16, 26 בינואר 2014

בעלי ואני עומדים לפני גירושין ופנינו לגישור. הוא משתכר 16,000 ש"ח נטו בממוצע לחודש ואני 10,000 ש"ח נטו. אני מתגוררת בדירה ששכ"ד בה הוא 4,400 ש"ח. יש לנו שני ילדים קטנים (4 ו-6). בעלי לוקח את הילדים לפעמיים בשבוע כולל לינה וכל סופ"ש שני (ורוצה לקרוא לזה משמורת משותפת...). אנחנו הסכמנו בינינו על מזונות של 4,500 ש"ח לאחר תחשיבים שעשינו. המגשרת אומרת שזה סכום למשמורת מלאה ובעלי לא צריך לשלם סכום כזה גבוה למשמורת משותפת. לציין כי בעלי עובד במקצוע בו פוטנציאל ההשתכרות גבוה. אשמח לחוות דעתך.

השב
  • 10:07, 2 בפברואר 2014

שלום סיגלית,
    לא ציינת מה קורה עם עלויות החינוך ?
    אם בנוסף הוא אומר לשלם מחצית מהוצאות החינוך אז זה מעט גבוה
    אם לא אז אפשר להתווכח אפילו שזה מעט נמוך.
    פעמיים בשבוע וכל סופשבוע שני עד מוצ"ש זה עדיין לא משמורת משותפת אל זמן הורות רחב
    אני חושב שבהסדרי הראייה הללו הסכום שסיכמתם עליו הוא סכום ראוי.

תגובה
  • 18:27, 3 בפברואר 2014

היי שלומי,

תודה על התגובה המהירה!
    אז כעת יצאתי מבולבלת-זה גבוה או נמוך?
    זה לא כולל מחציות מהחינוך-4,500 ועוד מחציות מהחינוך (ואלו גילאים צעירים ולכן יש הוצאות על החינוך גם אחרי שמסגרת החינוך ב-13:00 מסתיימת...), זה גבוה או בסדר להסדרי ראיה מסוג זה?
    האם בביהמ"ש לענייני משפחה יפסקו לי פחות מזה?

תודה על העזרה!

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.