מזונות והסדרי ראייה - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • חנה

נשלח ע"יחנה 09:32, 24 במרץ 2014

בוקר טוב קוראים לי חן אני בת 20 ואם חד הורית לילד בן שנתיים היה לי משפט על מזונות עם אבא של הילד ושם קבע השופט שהוא צריך לשלם מזונות חודשיים בסה״כ של 1900 שקל לחודש אחריי כמה חודשים של תשלום סדיר הפסיק לשלם את המזונות והיום הוא דורש הסדריי ראייה עם הילד למרות שהוא לא ממלא את פסק הדין... השאלה שלי היא כזאת:-.. ברגע שהוא לא משלם לי מזונות אני עדיין מחוייבת להראות לו את הילד? לא נקבעו בינינו הסדרי ראייה רק הגענו להסדר של 1900 שקל בחודש והוא חתם על זה שאני ההורה האחראי על הילד ..אשמח לייעוץ והכוונה כי אין לי כל כך למי לפנוח בעניין תודה ויום טוב

השב
  • 18:25, 31 במרץ 2014

שלופ חנה,
    אין קשר בין הסדרי ראייה לבין מזונות.
    אם האב רוצה לראות את הילד עלייך לאפשר לו את זה כמובן בפיקוח מתאים ובהסדר נכון.
    לגבי המזונות - עליו למלא את פסק הדין וכאשר הוא אינו עושה זאת את צריכה לפתוח תיק הוצאה לפועל כנגדו.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.