מספר שאלות - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • מרינה

נשלח ע"ימרינה 21:57, 9 ביוני 2014

שלום רב, מספר שאלות: 1. אני גרושה ארבע שנים, למרות הרשום בהסכם גירושין, הגרוש לעולם לא לקח את הבנות אליו, לא באמצע שבוע ולא בסופ"ש. יש לי שלוש בנות (20-15-8)הבנות כל הזמן איתי. ההוצאות שלי גדולות.האם יש מה לעשות בנדון ? 2. את המזונות אני מקבלת דרך הוצל"פ, החלטת רשם זיכתה אותי בסכום כסף, עו"ד מטעם החייב פנתה לרשם בטענה שהוא טעה . האם רשם יכול להחליט אחרת לאחר שכבר קיבל החלטה? 3.בנוסף למזונות , מגיע השתתפות של הגרוש בכל הוצאות החינוך. האם יש התיישנות בנושא החזרים? תודה

השב
  • 19:41, 19 ביוני 2014

שלום מרינה,
    1.עבור הבנות הבגירות כבר אי אפשר. עבור הקטינה את יכולה להגיש תביעה מתאימה לבית משפט שיחייב בתשלום עבור הפרת ההסדרים.
    2. אני לא יודע מה ההחלטה אבל הוא יכול לחזור בו אם נפלה טעות אחרת זה רק ערעור.
    3.אם את שומרת קבלות, אם פנית אליו בכתב מספר פעמים והוא לא שילם אז תוכלי לתבוע. עבור השנציים האחרונות לא יעשו לך בעיה אבל מעבר לזה תצטרכי להוכיח.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.