תשלום מזונות - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • יעל

נשלח ע"ייעל 16:25, 15 ביוני 2014

שלום רב, אני ובעלי בתחילת הליך גרושין. יש לנו 2 ילדים בני 2 ו-4 שנים. אני מרוויחה כ-6.500 ש"ח נטו והוא בעל עסק מרוויח כ-50.000 ש"ח בחודש. . יש ברשותנו דירה כולל משכנא 3,000 ש"ח. עלות עבור גן ילדים היא 1.500 ש"ח לכל ילד (3,000 ש"ח שניהם). מהו הסכום ההוגן של תשלום דמי המזונות והמדור בהסדר שאני יכולה לבקש או הערכה מסויימת שייפסוק בית משפט ? תודה מראש

השב
  • 23:59, 21 ביוני 2014

שלום יעל,
    אני אתייחס כאן רק לשאלת המזונות ולא לפן הרכושי בינכם ופערי ההשתכרות הגבוהים.
    צריך להבין שהעובדה שבן זוג משתכר סכום חודשי גבוה אינה בהכרח אומרת שהילדים צריכים לאכול ולשתות יותר.
    המזונות בתיק שלך ייפסקו על הצד הגבוה ויביאו בחשבון את רמת החיים בהם חייתם.
    לדעתי את צריכה לקבל ייעוץ משפטי לגבי הפן הרכושי בתיק שלך . לגבי המזונות את יכולה בהחלט לדרוש שהוא יישא בכל ההוצאות החינוכיות של הילדין ובנוסף סך של 2000 שח לילד וכן לפתור את נושא המדור ברמת היוון או ויתור רכושי כנגד העסק.
    גשי לייעוץ משפטי

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.