נגזרת תשלום המזונות - הסדרי ראייה שווים - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • דור

נשלח ע"ידור 18:20, 16 ביולי 2014

שלום עו"ד שלומי העניין הוא כזה: אני ואשתי לקראת גירושין, החלטה משותפת. יש לנו ילד בן שנתיים, אנחנו בשנות ה 30 לחיינו הילד בפעוטון שעלותו 2000 ₪ לחודש. אני מרוויח 7000 נטו ואשתי מרוויחה 5000 נטו. שוחחתי עם אשתי שהסדרי הראייה יהיו שווים פחות או יותר, קרי שהילד יישן אצלי יומיים (ושאשמח ליותר) בשבוע+כל סופ"ש שני+ חגים חצי חצי ולעניין זה אין לה התנגדות ( אפילו שמחה שאני רוצה ). הצעתי לפני שניכנס לתהליך של גישור או גרוע מכך, שאשלם לה 2000 ₪ ותו לא עד לגיל 18 ואז העברת כספים ישירות לילד. ההצעה שלי נובעת מכך שהילד כמעט חצי מהזמן אצלי וההוצאות שלה יקטנו ( נכון שמדור היא תצטרך לשלם בכל מקרה אך בשורה התחתונה הוא יהיה חצי מהזמן אצלי ) ובנוסף החשיבה היא שלא נצטרך להתעסק כל הזמן בחשבונאות כמה אני צריך לשלם לה. האם לדעתך ההצעה הוגנת אליה ואלי ? ממש תודה מראש. דור

השב
  • 14:30, 21 ביולי 2014

שלום דור,
    בהנחה שהסדרי הראייה יהיו כפי שציינת - ההצעה סבירה בהחלט.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.