ועוד שאלה בבקשה - פורום מזונות

• אורן נשלח ע"יאורן 14:01, 1 בספטמבר 2014

אני לא מבין מדוע הנוהג הוא שהגבר משלם מזונות לאישה והאישה קונה את צרכי הילדים בעצמה ומהכסף של הגבר כלומר אני משלם לה, והיא אמורה לקנות לילדים בגדים, ציוד לימוד, לשלם לקטיינות וחוגים וכו'. האם יש אפשרות לבקש לשלם לגרושה רק מדור ואילו את כל שאר ההוצאות אני אשלם באופן ישיר? (כי בפועל היא לא קונה לילדים בגדים, הם מסתובבים מוזנחים בבגדים קרועים, היא מסרבת לרשום לחוג ועושה בעיות גם עם הקייטנה ואני שואל את עצמי - על מה בדיוק אני משלם לה כל חודש? מעדיף לשלם בעצמי קייטנה חוג בגדים הנעלה - אפילו שהכל יהיה עלי בלי השתתפות שלי, אבל לפחות הילדים יקבלו את הדברים האלה. תודה לך!

השב
  • שלומי באשי

11:22, 7 בספטמבר 2014

כאן העלת כבר טענות אחרות הקשורות לתפקדו האם.
    בהחלט וללא קשר לשאלה הקודמת אתה יכול לעתור בבקשה מתאימה לעניין זה.
    במגמה הנוכחית כיום הרי שאם אין פערי השתכרות כל אחד מכלכל את הילדים כאשר אלו נמצאים אצלו - הכוונה למחצית מהזמן

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.