מזונות+מדור+ כל השאר . - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • חיים ש.

נשלח ע"יחיים ש. 08:25, 30 בספטמבר 2014

שלום שלומי אני נשוי כ 7 שנים ולפני כשנה וחצי הבאנו בת לעולם. כשנתיים שאנו גרים ביחידת דיור אצל הוריה במושב והם מקלים עלינו ולא לוקחים שכר דירה ואף עוזרים במזון וקצת בכלכלה. אני משתכר כ 7000 ברוטו בחודש, האישה לא עובדת מאז הלידה והתחילה לחפש עבודה. הכנסנו את הבת למעון בעיר בסכום של 2850 ש"ח לחודש מהמשכורת שלי הולכים 4000 ש"ח לבית לתשלמי מיסים מזון לילד וכו . אנו לא מסתדרים וחושבים לפנות כל אחד לדרכו. רציתי לשאול, 1. כמה אצטרך לשלם מזונות לילד 2.כמה מזונות לאשה (ולמשך כמה זמן) 3.כמה מדור 4.כמה תשלום על המעון האם ישנם עוד תשלומים ? בסופו של דבר אני רוצה פחות או יותר לשערך כמה יעלה לי כל הסיפור והאם יהיה אפשרי מבחינתי לפתוח פרק ב בחיים עם משפחה חדשה. רב תודות!

השב
  • 08:28, 30 בספטמבר 2014

עוד דבר נוסף לגבי סעיף 3
    במידה והיא תחליט לשכור דירה או לקחת משכנתה
    או להגיע להסדר עם הוריה על תשלום חודשי,
    האם אצטרך לשלם ?

תגובה
  • 07:40, 6 באוקטובר 2014

כן אבל רק בכפוף לכך שהיא משלמת.
    אתה לא צריך לתת לשיקולים אלו להוו משקל האם להישאר במקום שאתה לא חפץ בו.

תגובה
  • 07:38, 6 באוקטובר 2014

שלום חיים,
    לא חושב שזה מקרה למזונות אישה. סהכ עברה שנה וחצי מהלידה אשר במהלכם אני מניח שקיבלה מענק לידה דמי לידה ולאחר מכן אבטלה.על כן היא בהחלט יכולה לעבוד אחרת מה ההצדקה לגן כזה יקר.
    לגבי מדור - הוריה אינם צריכים לממן את הילד והם יכולים להחליט על גביית סכום כלשהוא. היא תצטרך להראות שהיא משלמת את זה בפועל.
    לגבי היתר - 1250 לאור הכנסתך הנמוכה ומחצית גן וחינוך לאחר מיצוי כל ההנחותהמגיעות לה כחד הורית.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.