דמי מזונות מקובלים - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • טליה

נשלח ע"יטליה 08:10, 18 ביוני 2015

שלום רב, אשמח לדעת מהם דמי המזונות המקובלים עבור ילד אחד (תינוק בן שנה וחצי) כאשר האבא מרוויח כ25 א' ברוטו (+ רכב ופלאפון מהעבודה) והאמא מרוויחה 8000 ברוטו (ללא תוספות כלשהם). שני ההורים עובדים משרה מלאה. הילד (לפי בקשת האבא) יהיה רק פעם בשבוע אצלו (ללא לינה) ושבת פעם בשבועיים (גם ללא לינה). האם דמי המזונות מחולקים עד גיל 3 ומעבר לכך (אחרי שעובר לחינוך חינם) תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלומי באשי, עו"ד,מנהל הפורום

10:37, 24 ביוני 2015

שלום טליה,
    לא ציינת שום דבר לגבי מגורים ואופן חלוקת הרכוש בינכם.
    יש בינכם פערי השתכרות ועל כן הייתי אומר כי סך של 1500 ש"ח לחודש בצירוף מחצית מהואצות החינוך ו30% מהוצאות המדור הם סכום ראוי.
    כאשר אנחנו מדברים על מחצית מהוצאות החינוך אז בודאי שאלו יורדות כאר ההוצאות יורדות

תגובה
  • 11:02, 24 ביוני 2015

יש ברשותנו דירה אשר תימכר ותתחלק שווה בשווה (אחרי החזרי משכנתא). ישאר לכל אחד סכום לא מבוטל של כ600 אלף ש"ח.
    האב מתכוון לרכוש עוד דירה אני לפחות בהתחלה אשכיר דירת 3 חדרים בסכום של כ4000 ש"ח (כרגע גרים ב4 חדרים).
    לאב רכב מהעבודה אך הוא דורש שאשלם לו חצי משווי הרכב שלי (האם הגיוני?) כמו כן, במשך נישואיי היה לנו חשבון משותף ממנו התנהלנו+ חשבון נפרד על שמי שאליו נכנסה המשכורת שלי- ללא הוצאות (חשוב לציין שבן זוגי רצה שלא אעבוד אך התעשתי שכן "לימים קשים"). היום, הוא דורש גם מחצית מיתרת החשבון הזה, האם מגיע לו? גם חצי מהרכב וגם חצי מהחשבון שלי זה סכום לא מועט. בקשר לרכוש בבית הוחלט שיחולק ע"פ צורך בערך חצי בחצי (אולי אפילו אני אקבל יותר)

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.