מזונות - מכון כושר - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • אילן

נשלח ע"יאילן 11:39, 23 בנובמבר 2015

לכבוד: עו"ד שלומי באשי שלום רב הנדון :תשלום למכון כושר הנני גרוש + 2 ילדים ונשוי פעם שניה עם 3 ילדים סה"כ 5 ילדים אני משלם מזונות על שני ילדים הגדול בינואר בן 18 ואני אמור לשלם לו שליש. הבן השני בן 14 ואני משלם מזונות על שניהם סה"כ 5000 ש"ח אני משלם הוצאות חריגות בית ספר וכו"... הילד בן 14 פנה אלי לפני 3 חודשים וביקש שארשום אותו למכון כושר. אמרתי לו שאני במצב כלכלי לחוץ אמר לי סבבה אבא אני יסתדר. עכשיו גרושתי פתאום דורשת ממני לשלם חצי על מכון כושר לילד בן ה 14 האם אני חייב להשתתף ולשלם חצי על מכון כושר ? האם מכון כושר נחשב הוצאות חריגות או מותרות? היא כל היום מטרידה אותי בהודעות SMS להוציא אותי משלוותי ומאיימת שתתבע אותי ... אודה לך על עזרתך המהירה בנידון בברכה אילן

השב
  • מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלומי באשי, עו"ד,מנהל הפורום

13:12, 3 בדצמבר 2015

שלום אילן,
    התשובה היא לא . זה לא נחשב הוצאות שעליך להשתתף בהן.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.