לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ש

מזונות זמניים במהלך פסק דין מעוכב

שלום, אני נמצא בתהליך ארוך של משפט כבר למעלה מ-3 שנים, בתחילה נקבעו מזונות זמניים שלא בסכום אלא חישוב כללי, סכום שעבר את ה6000ש"ח בחודש עבור שני ילדי שישנים אצלי פעמיים בשבוע וכל סופ"ש שני, כמו כן אני לוקח אותם מחצית מחופשות וחגים (אני אוהב להיות איתם לכן לוקח אותם יותר מזה לפעמים), בקשתי משמורת משותפת ואכן קבלתי המלצה מהעובדת הסוציאלית שמונתה לתיק, תאריכי המשפט התארכו וכל דיון סחב איתו עוד אחד בסופם ההחלטה נשארה דומה, עירערתי למחוזי ושם ביטלו את הפסיקה, אך הפסיקה הזמנית נשארה בעינה, אחרי דיון הוכחות שוב הכל מתעכב גם הפסיקה למשמורת, מאחר והילדים איתי אני שוכר דירה צנועה קונה להם בגדים והכל, האם מרוויחה כמוני ולעיתים יותר, אני לא יכול לשלם את הכל והאם פתחה תיק בהוצל"פ נגדי, אני משלם דרך הוצל"פ סכום קבוע מהמשכורת ומידי פעם היא שולחת הגדלות לפי הפסיקה הזמנית שלא הגיונית, כעת אני עומד בפני עיקול מלא של המשכורת למשך 5 חודשים כמו כן צו מאסר, אני נלחם בשתי מערכות שבהן נאמר לי שאין לי מה לעשות, והכל זאת אני שואל, מה עושים?

item.Author מנהל הפורום שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלום רב, ממה שאני מבין אתה למעשה מחכה לגמר המשפט שלך ולכן הכל מתעכב. לא ברור לי כיצד ביטל בית משפט המחוזי את הפסיקה ולא הותיר פסיקה אחרת מטעמו בתיק ? כך או אחרת משבית משפט מחוזי אמר את דבר ובערעור - הרי שהיית צריך בצע אדפטציה של הפסיקה בהתאם להוראות שנתן המחוזי בערעור. פתוחה לך הדרך לעשות כן עד לגמר המשפט בבקשה דחופה.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום מזונות