בקשת עזרה דחופה- כדאיות מחזור ונושא גרירת משכנתא- אנא עזרתכם - פורום משכנתא

שאלה חדשה
  • ליאור

נשלח ע"יליאור 21:36, 15 ביולי 2015

שלום רב, אני מעונינת לקבל עזה כיוון שאני נמצאת בפרשת דרכים. כיום ישנה בבעלותי דירה שנרכשה לפני כשלוש שנים. לאחרונה שקלתי ביצוע מחזור (נוכח מצב המשק והעובדה כי הקנס היה מאוד נמוך). מס' ימים לאחר החתימה עם החברה הממחזרת הבעתי התעניינות בדירה אחרת מקבוצת רכישה שצפויה להיות מוכנה בעוד כשלוש שנים (עד שלב זה נושא שדרוג הדירה כלל לא היה על הפרק). לכן, התקשרתי לחברה הנותנת שירותי מחזור משכנתא ובקשתי לבטל את העסקה שכן כדאיותה הוטלה בספק. נאמר לי שעדיין כדאי לי לבצע מחזור משכנתא כך שבעת המכירה, אבקש את גרירת המשכנתא מדירתי הנוכחית לדירתי העתידית וכך אוכל לשמר תנאים טובים שקיבלתי מעצם המחזור. האם תוכלו בבקשה לשפוך אור על התהליך ולומר לי את דעתכם? הנושא מאוד דחוף.

השב
  • 08:39, 16 ביולי 2015

הי ליאור
    גרירת משכנתא מנכס קיים לנכס של קובצת הרכישה תהיה אפשרית רק לאחר קבלת טופס 4 על נכס קבוצת הרכישה

תגובה
מנהל הפורום:משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

מנהל הפורום: משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

עורכת דין קריספי לוין (LL.B, LL.Mׂ התמחות במשפט עסקי) בעלת ניסיון רב בדיני המקרקעין על מכלול היבטיו,
למידע נוסף

077-9968239 חיוג
הודעה

פורום משכנתא דן בסוגיות מימון במסגרת עסקאות נדל"ן; סנכרון מועדי וקצב התשלומים בעסקת מכירה ורכישה בתזמון מקביל - וכפועל יוצא מכך על חשיבות השילוב בין עורך דין ליועץ משכנתא בעסקת נדל"ן; סוגיות משפטיות שקשורות במשכנתא; תכנון מימוני דה פקטו לעסקה; פתרון סוגיות הקשורות לייעוץ כספים ולייעוץ שוטף בסוגיות משכנתא.